Składam zamówienie 0
Ilość produktów w koszyku
( 0 ) 0 zł
Strona główna » Zakłady » Przetwórstwo tworzyw sztucznych
Zakłady specjalistyczne


W zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych, wyspecjalizowaliśmy się w produkcji zakończeń (boczków, zaślepek) do metalowych parapetów okiennych wewnętrznych oraz zewnętrznych. Produkujemy je w wielu wymiarach i kolorach. Uzyskiwana doskonała jakość boczków parapetowych naszej produkcji oraz konkurencyjne ceny sprawiły, że przewodzimy w tej dziedzinie na rynku. Zaopatrujemy również licznych producentów okien w zatyczki otworów, podkładki odwadniające do okien i dystansowe, naszej produkcji.

Ponadto jesteśmy producentem popularnych i szeroko wykorzystywanych w branży CCTV uchwytów kamer przemysłowych o różnych długościach. Nasza oferta obejmuje również uszczelnioną, poliwęglanową, wandaloodporną obudowę z przeznaczeniem dla kamer płytkowych. Proponujemy ponadto uniwersalny uchwyt czujnika.  W ostatnim czasie poszerzyliśmy nasz asortyment produktów o zewnętrzną obudowę kamery CCTV typu compact. Naszymi odbiorcami w tym zakresie jest kilka większych hurtowni na terenie kraju oraz kilkudziesięciu odbiorców indywidualnych. Galeria produktów firmy

Na naszej stronie prezentujemy jedynie wąski wycinek naszych możliwości z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych. Oferta nasza jest różnorodna i obejmuje kilkadziesiąt pozycji. Naszymi odbiorcami są klienci branży elektrotechnicznej, budowlanej, medycznej, górniczej, samochodowej rolniczej itd. Poza tym jesteśmy wytwórcą różnorodnych elementów wykonywanych na indywidualne zamówienie naszych Klientów.

W oparciu o posiadanych ponad dwadzieścia nowoczesnych wtryskarek firm m.in. Arburg, Battenfeld, KraussMaffei gwarantujących wysoką jakość wyrobów, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu! Wykonujemy równie chętnie produkcję z tworzyw sztucznych na formach własnych jak i powierzonych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową oraz listą referencyjną.

      

Usługa objęta gwarancją najwyższej jakości

  wersja do wydruku wersja do wydruku  

Strona główna | Znajdź | Produkty | Firma | Aktualności | Mapa serwisu | Kontakt | Polityka prywatności

© Copyright WZEMICH Piotr Michałek 2021     Wszelkie prawa zastrzeżone     Design by: Neta.pl