Firma
Właściciel
Hale i magazyny
Kontakt
Obrabiarki na sprzedaż


Składam zamówienie 0
Ilość produktów w koszyku
( 0 ) 0 zł
Strona główna » Firma » Hale i magazyny
Hale i magazyny

W trosce o stały rozwój firmy „WZEMICH”, systematycznie realizujemy nowe inwestycje. Ostatnio nasza uwaga skupiona została na budowie nowoczesnej hali produkcyjno-ekspozycyjnej, która obecnie jest główną siedzibą naszego przedsiębiorstwa. Atrakcyjnie położona nieruchomość wkomponowana jest w otaczającą zieleń a jednocześnie posiada bardzo dogodne połączenia drogowe. W sąsiedztwie firmy znajduje się bowiem zjazd z autostrady A4 Kraków-Wrocław (2 min) a także droga krajowa 925 Bytom-Rybnik, która zapewnia dalsze dogodne połączenia do Mikołowa, Bytomia, Zabrza czy Rybnika.

Nasza hala to, jednokondygnacyjny budynek produkcyjno-usługowy, podzielony pod względem funkcji na dwie części, z których każda stanowi odrębność. Generalnie hala składa się z części techniczno-wytwórczej oraz ekspozycyjno-handlowej. Jednocześnie wydzielona została część magazynowa, a także pomieszczenia administracyjne wraz z węzłem sanitarnym i socjalnym. Główna część techniczno-wytwórcza, w której zainstalowane będą maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych, to hala o powierzchni ponad 675 m2 i wysokości 7,5 m. Z kolei w drugiej, bliźniaczej części hali wystawione będą pozyskane maszyny i urządzenia techniczne z przeznaczeniem do celów handlowych.

Hala wraz z zapleczem technicznym zlokalizowana jest na ogrodzonej działce o powierzchni całkowitej ponad 10.000 m2. Całkowita długość budynku hali wynosi 90 m, natomiast szerokość wraz z częścią administracyjno-magazynową 23 m. Łączna powierzchnia użytkowa hali to około 2080 m2, zaś jej kubatura wynosi blisko 18.000 m3.

Dogodny dojazd do hal produkcyjnych, ekspozycyjnych, magazynów oraz parkingu samochodowego dla gości i pracowników, umożliwia wewnętrzna droga łącząca ulicę Nowy Świat.

Lokalizacja autostrady A4 oraz głównych dróg przelotowych przy zakładzie, zapewniają doskonałą komunikację z naszą siedzibą.
Dotychczasowe hale produkcyjne oraz pomieszczenia biurowe poddane modernizacji stanowić będą przyszłe zaplecze techniczne naszej działalności.

    

  wersja do wydruku wersja do wydruku  

Strona główna | Znajdź | Produkty | Firma | Aktualności | Mapa serwisu | Kontakt | Polityka prywatności

© Copyright WZEMICH Piotr Michałek 2021     Wszelkie prawa zastrzeżone     Design by: Neta.pl