Firma
Właściciel
Hale i magazyny
Kontakt
Obrabiarki na sprzedaż


Składam zamówienie 0
Ilość produktów w koszyku
( 0 ) 0 zł
Strona główna » Firma
Firma - Podstawowe informacje

Firma "WZEMICH" Piotr Michałek Galeria zdjęć  jest znanym i cenionym od 1981 roku producentem form wtryskowych do wytwarzania bardzo szerokiej gamy produktów z tworzyw sztucznych, jak i przetwórstwa tworzyw sztucznych. W tych dziedzinach zaspakajamy potrzeby nawet najbardziej wymagających i wybrednych Klientów. 

W zakresie ślusarstwa narzędziowego, poza formami wtryskowymi naszą specjalnością są różnego typu wykrojniki oraz tłoczniki. Stałymi odbiorcami tych urządzeń są znane zakłady przemysłu zapałczanego, branże budowlane oraz elektrotechniczne. 

Zatrudniamy obecnie ponad dwudziestu pięciu  wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy stale podnosząc swoje kwalifikacje stanowią o dynamicznym rozwoju naszej firmy. Duże doświadczenie zawodowe i fachowość załogi w połączeniu z bogatym, nowoczesnym i stale poszerzanym parkiem maszynowym, dają gwarancję wysokiej jakości i niezawodności naszych produktów. Dowodem tego są udzielane przez firmę "WZEMICH" długoterminowe gwarancje na swoje produkty. Zakład nasz cieszy się dużym uznaniem zarówno wśród Klientów krajowych jak i zagranicznych a około 30 % naszej produkcji kierowana jest m.in. do Niemiec, Francji i Holandii. 

Trzecim podstawowym kierunkiem działalności firmy są produkty z tworzyw sztucznych. Jest to poszerzenie wcześniej wspomnianej działalności firmy. Obecnie Klient zamawiający formę wtryskową, nie jest zmuszony do samodzielnej produkcji, lecz może zlecić naszej firmie również produkcję z wykorzystaniem tejże formy. W dziedzinie tworzyw sztucznych naszymi stałymi Klientami są przedstawiciele branż: budowlanej, elektronicznej, samochodowej i górniczej.

  wersja do wydruku wersja do wydruku  

Strona główna | Znajdź | Produkty | Firma | Aktualności | Mapa serwisu | Kontakt | Polityka prywatności

© Copyright WZEMICH Piotr Michałek 2021     Wszelkie prawa zastrzeżone     Design by: Neta.pl