Składam zamówienie 0
Ilość produktów w koszyku
( 0 ) 0 zł
Strona główna » Zakłady » Wyrób form wtryskowych
Zakłady specjalistyczne


Posiadamy własną
narzędziownię wyposażoną w nowoczesne centrum obróbcze oraz frezarki, elektrodrążarki, szlifierki, wiertarki i inne urządzenia niezbędne do produkcji form. Z kolei nasi technolodzy, którzy uczestniczą w realizacji projektu powstawania detalu zapewniają wyroby o najwyższej jakości wykonawstwa.

Posiadamy numeryczne maszyny i urządzenia, które pracują z wielka precyzja. Formy wykonywane są z najlepszych materiałów przez wysoko wykwalifikowanych, posiadających wieloletnie doświadczenie pracowników. Wśród naszych usług znajda Państwo nie tylko wyrób form wtryskowych, ale również ich regeneracje, remonty i naprawy. Wykonujemy ponadto próbne partie wtrysków na tych formach.

Dysponujemy własnym biurem konstrukcyjno-technologicznym, gdzie opracowujemy odpowiednie dokumentacje, z uwzględnieniem najbardziej optymalnych rozwiązań technologicznych.

Pragnąc zaspokoić potrzeby naszych klientów oddajemy do ich dyspozycji własny wydział wtryskarek, gdzie na powierzonych formach realizujemy każde zlecenie. Posiadamy ponad dwadzieścia wtryskarek m.in. firm Arburg, Battenfeld, czy KraussMaffei jak również innych znanych producentów, gwarantujące wysoką jakość wyrobów, natomiast zatrudnieni przez nas specjaliści, są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, postawionemu przez Klienta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą listą referencyjną.

   

Usługa objęta gwarancją najwyzszej jakości

  wersja do wydruku wersja do wydruku  

Strona główna | Znajdź | Produkty | Firma | Aktualności | Mapa serwisu | Kontakt | Polityka prywatności

© Copyright WZEMICH Piotr Michałek 2021     Wszelkie prawa zastrzeżone     Design by: Neta.pl